Mystic Sk8 Cup 2024 představí špičkový skateboarding i legendární kapelu The Beatnuts
Utorok 25. Júna 2024
Autor: Boardlife

0 komentárov

Mystic Sk8 Cup 2024 představí špičkový skateboarding i legendární kapelu The Beatnuts

Mystic skatepark na pražském ostrově Štvanice bude hostit ve dnech 28. – 30. června tradiční třídenní závod světového poháru ve skateboardingu. Na 29. ročník Mystic Sk8 Cupu, který se řadí mezi největší skateboardové události v Evropě, se sjede více než 180 zahraničních a domácích závodníků z přibližně dvaceti zemí. Ti zde budou soutěžit v disciplínách street a bowl o body do hodnocení světového poháru a celkovou dotaci 30.000 USD. I letos je Mystic Sk8 Cup zařazen do série závodů organizace World Cup Skateboarding.

Díky zastřešenému skateparku se závody pojedou za každého počasí. Kryté jsou též tribuny, které pojmou až 1.500 sedících návštěvníků. Závody budou během akce přenášeny na velkou obrazovku v přilehlé Relax zóně, kde se mimo jiné budou prezentovat různé novinky ze světa skateboardingu, dále zde budou probíhat workshopy a další aktivity pro malé i velké.

Účast potvrdili vítězové z předchozích let: Adrien Bulard, Angelo Caro, Ivan Monteiro a další.

Na závody naváže každý den večerní program s kapelami a dýdžeji. V pátek vystoupí americká hip-hopová kapela The Beatnuts, která už přes 30 let patří k tomu nejlepšímu, co vzešlo z newyorské scény. Jejich hity jako Watch Out Now, No Escapin’ This nebo Off The Books patří rozhodně k těm nesmrtelným. Jako support vystoupí domácí Blind Definition.

Sobotní porci kvalitních „kytarovek“ obstarají punkrockoví Rabies a Wayward Caines. Po nedělním vyhlášení výsledků se dostanou k mikrofonům PSH a Vec.

Třídenní vstupenky je možné zakoupit na www.goout.net. V předprodeji jsou též vstupenky pouze na jednotlivé koncerty. Jednodenní vstupenky se budou prodávat pouze na místě.

Více informací najdete na www.mysticsk8cup.cz

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: mystic

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!